Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Piaskowice

Piaskowice, dolnośląskie

  • 550 000 zł
  • 8 609 m²
  • 63,89 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Wojdak

Skontaktuj się

Działka rolna Piaskowice

Piaskowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

550 000 zł

8 609 m²

63,89 zł/m²

Działka rolna Piaskowice

Zaktualizowane: 5 maja 2026

550 000 zł 8 609 m² 63,89 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (63,89 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 8 609 m²
  •   kształt: nieregularny; pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: N-Home Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 5200083486

Lokalizacja

Opis nieruchomości

8609 m² Piaskowice, gmina Bystrzyca Kłodzka stawy, rzeka, piękne widoki

Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 8609 m² (86 arów), położone w malowniczej miejscowości Piaskowice, gmina Bystrzyca Kłodzka.

Numery działek: 25/3 i 25/4.

Zakup możliwy wyłącznie w całości obie działki razem.

Lokalizacja
Działki położone są bezpośrednio przy drodze asfaltowej nr 389, z wygodnym dojazdem. (...)

Agent

Maciej Wojdak

884 707...

884 707 383

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Wojdak

884 707...

884 707 383

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Wojdak

Zostaw telefon, oddzwonimy